Plekkfassaadid

Korteriühistutele oleme pakkunud ehitus ja remonditeenuseid aastast 2003 ja sellest lähtuvalt omame laialdast teadmistepagasit suhtlemaks nii korteriühistutega kui ka pankade ja KredEx-iga. Oleme aksepteeritud ja tunnustatud firma pankade ja KredEx-i poolt ja juhul, kui korteriühistu soovib tööde katteks taotleda laenu oleme alati nõus aitama vajalike dokumentide ja paberite vormistamisel (termopildid;hinnapakkumised jne). Ehitusettevõttena omame tegevusluba Majandustegevuse registris.

Meie kliendid:

  • KÜ Aardla 130, Tartu
  • KÜ Puiestee 118, Tartu
  • KÜ Kruusamäe 32, Tartu
  • KÜ Käärdi Rukki 5, Elva
  • KÜ Uus 3, Tartu
  • KÜ Jakobsoni 20, Tartu
  • KÜ Narva mnt 149, Tartu
  • KÜ Ropka 24a, Tartu

Kivex fassaadid

Kivex plaat kujutab endast tsementkiudplaati mis on kaetud kivipuruga. Populaarsus on viimastel aastatel kasvanud just kortriühistute poolt kuna antud fassaad on löögikindel ja hooldusvaba.

Paigaldatakse puitaluskarkassile mille vahele pannakse soojustuseks mineraalvill. Vill kaetakse läbipuhumise vältimiseks tuuletõkkeplaadiga. Fassaadiplaadi ja tuuletõkkeplaadi vahele jäetakse tuulutusvahe 22 mm. Plaatide horisontaalvuukide vahele paigaldatakse spetsiaalsed veeninaga plekid.

Krohvitud fassaadid

Vahtpolüstüreenist seinasoojustus-süsteem sobib nii eramutele kui ka ühiskondlikele mineraalse aluspinnaga hoonetele.

Süsteemi puhul soojustusplaadid (tugevusklass EPS 60 ja rohkem) liimitakse mineraalsele aluspinnale spetsiaalse liimseguga. Vajaduse korral tüübeldatakse. Avade ja hoone nurgad tugevdatakse nurgaprofiilidega. Plaatide pind armeeritakse klaasfiibrist võrguga. Armeeringkiht krunditakse spetsiaal kvartskrundiga ja kaetakse kas mineraalse või polümeerse õhekrohvikihiga. Mineraalse krohvi puhul krohvi pind peale kuivamist värvitakse vastavat tooni fassaadivärviga, polümeerse krohvi puhul on võimalik krohv toonida vajalikule toonile. Saadud fassaadipind on nägus ja hooldusvaba. Polumeerse krohvipinda on võimalik pesta isegi survepesuriga. Antud fassaadisojustus-süsteemi puhul kasutame firmade CAPAROL ja EJOT poolt toodetud kvaliteetmaterjale ja tarvikuid

Puitfassaadid

Puiduga on vooderdatud hooneid Eestis aastasadu. Rohkesti on säilinud ennesõja-aegseid puitehitisi ja tööliselamuid, millel on kätte jõudnud aeg vahetada vana vooder uue vastu ja küttekulude kokkuhoiu mõttes ka soojustada.

Puitkonstruktsiooniga hoone soojustamiseks ei sobi vahtpolüstüreenist soojustus, küll aga mineraalvill. Soojustuse läbipuhumise vältimiseks kaetakse vill tuuletõkkeplaadiga. Puitvooder paigaldatakse tuuletõkkeplaadile, jättes vahele tuulutusvahe laudise tuuldumiseks. Karkassimaterjalid ja distantsliistud immutatakse puidukaitsevahendiga. Puitvooder krunditakse ja värvitakse.

Korralikult paigaldatud ja hooldatud puitvooder võib kesta aastakümneid.