Ettevõttest

Ehitushoov osaühing on kodumaisel kapitalil põhinev ehitusettevõte. Firma loodi 2003.aastal eesmärgiga pakkuda meie klientidele kvaliteetset teenust fassaaditööde alal.
Meil töötavad spetsialistid on oma ala meistrid ning meie poolt teostatud tööd on nägusad, kõrge kvaliteediga ning vastupidavad. Aastate jooksul kogunenud teadmised ja oskused võimaldavad meil ehitada, soojustada ja katta fassaadipindu erinevate materjalidega nagu puit, erinevad mineraalsed ja polümeersed õhekrohvid, plekk ning fassaadiplaadid. Samas teostame ka lihtsamaid fassaaditöid nagu värvimine ja pahteldamine ja fassaadide survepesu.

Materjalid: Fassaadimaterjalid, mida kasutame on kõrge kvaliteediga ja hea ilmastikutaluvusega. Puitfassaadide puhul materjal immutatakse ja värvitakse vastavat vahenditega. Vahtpolüstüreeniga soojustatud seinte puhul on materjalide ja segude tootjaks saksa firma CAPAROL. Pleki tootjafirmaks RUUKKI. Soojustusvilladest kasutame firmade ISOVER ja PAROC toodangut.Kõik fassaaditöödeks vajaminevad materjalid, vahendid ja tööjõu hangime ise saavutades sellega töö hea kvaliteedi ja tööprotsessi sujuva kulgemise.

Garantii: Meie poolt teostatud töödele ja kasutatavatele materjalidele kehtib alati 24- kuuline garantii